Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden ücretsiz okul servisi hizmeti

Ankara Büyükşehir Belediyesi dar gelirli ailelerin çocuklarına ücretsiz okul servisi hizmeti başlattı. Uygulama şimdilik pilot bölge seçilen Altındağ ve Yenimahalle ilçelerinden ilk, orta ve lise öğrencilerini kapsıyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nden ücretsiz okul servisi hizmeti
MOBİL REKLAM ALANI
A+
A-
22.02.2020

HABERETİMESGUT – Ankara Büyükşehir Belediyesi dar gelirli ailelerin çocuklarına ücretsiz okul servisi hizmeti başlattı. Uygulama şimdilik pilot bölge seçilen Altındağ ve Yenimahalle ilçelerinden ilk, orta ve lise öğrencilerini kapsıyor.

Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB) Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı dar gelirli ailelerin okuyan çocuklarına ücretsiz okul servisi hizmeti başlattı. İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerini taşıyacak okul servisi hizmeti pilot bölge olarak seçilen Altındağ ve Yenimahalle ilçelerinden bin 83 öğrenciyi kapsıyor.

Hizmet dar gelirli ailelere yönelik

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin “Ücretsiz Okul Servisi Projesi” okula evleri uzak olan dar gelirli ailelerin eğitim gören çocuklarını kapsıyor. Başvuru kapsamında İlkokul, Ortaokul ve Lise öğrencilerine yönelik başlatılan servis hizmetinde pilot bölge olarak Altındağ ve Yenimahalle ilçeleri seçildi. Bu ilçelerden şimdilik bin 83 öğrencinin hizmet

MOBİL REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.