Bakan Kasapoğlu Engelsiz Yaşam Merkezi’ni ziyaret etti

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu Etimesgut Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’ni ziyaret etti. Kasapoğlu’na Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel ve Etimesgut Kaymakamı İzzettin Sevgili’de eşlik etti.

Bakan Kasapoğlu Engelsiz Yaşam Merkezi’ni ziyaret etti
MOBİL REKLAM ALANI
A+
A-
28.12.2019

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu Etimesgut Belediyesi Engelsiz Yaşam Merkezi’ni ziyaret ederek merkezle ilgili Belediye Başkanı Enver Demirel’den bilgi aldı. Bakan Kasapoğlu’nun ziyareti sırasında açıklamada bulunan Belediye Başkanı Enver Demirel İlçeye kazandırdıkları Engelsiz Yaşam Merkezi’nin Türkiye’de sayılı tesislerden biri olduğunu belirterek merkezde engelli vatandaşlarımızın ve ailelerinin hayatını kolaylaştırıcı donatılara yer verdiklerini ifade etti.  

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu Engelsiz Yaşam Merkezi tesislerini gezerek burada engelli vatandaşlarımızla ve aileleriyle bir süre sohbet ettikten sonra Engelsiz Yaşam Korosu’nun konserini izledi. Tesisleri çok beğendiğini vurgulayan Bakan Kasapoğlu Belediye Başkanı Enver Demirel’i tebrik etti. Ziyarete Etimesgut Kaymakamı İzzettin Sevgili de katıldı.

MOBİL REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.