Başkan Demirel muhtarlarla sorunları değerlendirdi

Etimesgut Kaymakamı İzzettin Sevgili ve Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Toplantıda mahallelerin sorunları masaya yatırıldı.

Başkan Demirel muhtarlarla sorunları değerlendirdi
MOBİL REKLAM ALANI
A+
A-
06.03.2020

HABERETİMESGUT – Etimesgut Kaymakamı İzzettin Sevgili ve Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Toplantıda mahallelerin sorunları masaya yatırıldı.

Etimesgut Kaymakamı İzzettin Sevgili ve Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel’in mahalle muhtarlarıyla düzenlediği toplantıda mahallelerin ihtiyaçlarına yönelik sorunlar ve çözüm önerileri masaya yatırıldı.

Toplantıda konuşan Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel mahalle muhtarlarının ilçeye yapılan her türlü yatırım ve hizmeti sahiplenmesi gerektiğini belirterek, Etimesgut’a yapılan sosyal tesislerin, yaşam merkezlerinin, park ve yeşil alanların yapımında mahalle halkının isteklerini değerlendirdiklerini ifade etti. Demirel, yakında yapımı tamamlanan Türk Tarih Parkı ve Müzenin de hizmete açılacağının bilgisini verdi.

Etimesgut Kaymakamı İzzettin Sevgili ve Belediye Başkanı Enver Demirel, muhtarlardan mahallelerin genel ihtiyaçları ve talepleri üzerine bilgi aldılar. Başkan Demirel toplantı sonunda muhtarlar derneği başkanı Yunus Yalçın ve yönetimine de başarı dileklerini iletti. Murat KÖRHASAN / HABERETİMESGUT.COM

MOBİL REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.