Belediye Meclisi şehitlerimize saygı duruşuyla açıldı

Etimesgut Belediye Meclisi Mart ayı ilk toplantısı Belediye Başkanı Enver Demirel Başkanlığı’nda yapıldı. Toplantı İdlib’te şehit olan askerlerimize saygı duruşuyla açıldı.

Belediye Meclisi şehitlerimize saygı duruşuyla açıldı
MOBİL REKLAM ALANI
A+
A-
04.03.2020

HABERETİMESGUT – Etimesgut Belediye Meclisi Mart ayı ilk toplantısı Belediye Başkanı Enver Demirel Başkanlığı’nda yapıldı. Toplantı İdlib’te şehit olan askerlerimize saygı duruşuyla açıldı.

Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel Başkanlığı’nda toplanan Belediye Meclisi Mart ayı ilk toplantısı İdlib’te şehit olan askerlerimize saygı duruşu ve müeakibinde İstiklal Marşı ile açıldı.

Toplantıda konuşma yapan Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel “İdlib’te şehit olan gencecik kahraman askerlerimiz Türk Milletine büyük acı yaşatmışlardır. Vatanımızın geleceği, bölünmez bütünlüğü, birlik ve beraberliğimiz için şehit olan askerlerimiz vatan toprağımızı şehit kanlarıyla sulamışlardır. Şu ortamda birbirimize daha fazla kenetlenmeliyiz. Bu vesileyle başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize de sağlık sıhhat diliyorum” dedi. Murat KÖRHASAN / HABERETİMESGUT.COM

MOBİL REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.