CHP Etimesgut Kadın Kolları Başkanı Özlem Sibel Örfioğlu görevine başladı

CHP Etimesgut Kadın Kolları Başkanlığı İlçe Kongresi’nde Kadın Kolları Başkanı seçilen Özlem Sibel Örfioğlu eski başkan İnci Köfteci’den görevi devraldı.

CHP Etimesgut Kadın Kolları Başkanı Özlem Sibel Örfioğlu görevine başladı
MOBİL REKLAM ALANI
A+
A-
17.02.2020

HABERETİMESGUT – CHP Etimesgut Kadın Kolları Başkanlığı İlçe Kongresi’nde Kadın Kolları Başkanı seçilen Özlem Sibel Örfioğlu eski başkan İnci Köfteci’den görevi devraldı.  

Törenle görevi devraldı

CHP Etimesgut Kadın Kolları Başkanlığı İlçe Kongresi’nde çoğunluğun oyu ile Kadın Kolları Başkanı olarak seçilen Özlem Sibel Örfioğlu coşkulu geçen devir teslim töreniyle eski başkan İnci Köfteci’den görevi devraldı.

“Kimseyi ötekileştirmeyeceğiz”

Birlik ve beraberlik mesajı veren CHP Etimesgut Kadın Kolları Başkanı Özlem Sibel Örfioğlu şunları söyledi “Sevgi, saygı, emek ve umutlu yolumuza devam edeceğiz. Heyecanımız ve deneyimimizle harmanladığımız Atatürk’ün çağdaşlık yolunda yol arkadaşlarımızla beraber Etimesgut’ta CHP’yi kimseyi ötekileştirmeden iktidara taşıyacağız. Bunun için de çok çalışacağız” dedi.

Özlem Sibel Örfioğlu kimdir?

Özlem Sibel Örfioğlu 1970 İstanbul doğumludur. Ortaokulu İstanbul Nişantaşı kız lisesinde, liseyi Ankara Bahçelievler Cumhuriyet Lisesi’nde okumuştur. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi mezunu olan Örfioğlu Yıldız Teknik Üniversitesinde Pedagoji eğitimi alarak öğretmenlik yapmıştır. 12 yıl özel bir şirkette orta düzey yönetici olarak çalışmış eşinin tayini nedeniyle Ankara’ya yerleşmiştir. Ankara’da da öğretmenlik mesleğine devam eden Örfioğlu İŞKUR’da muhasebe dersi öğretmeni olarak görev yapmıştır. İstanbul Üniversitesi açıktan ve uzaktan eğitim fakültesi tarih bölümü son sınıf öğrencisidir.

MOBİL REKLAM ALANI
YORUMLAR

  1. Aysel Polat dedi ki:

    Merhabalar 4 yildir garsonluk yaptığım restoran kapandı esimde evi terketti üç çocukla gecim mücadelesi veriyorum işsizlik maasida baglanmadi heryere başvurdum ama kimse yardim göndermiyor ne olur bana yardımcı olun