Etimesgut CHP gençlik kollarında seçim heyecanı

Etimesgut CHP İlçe Gençlik Kolları Olağan Kongresi’nde başkanlık için iki aday yarışacak. 9 Şubat 2020 Pazar günü yapılacak seçimlerin demokratik ortamda geçmesi bekleniyor.

Etimesgut CHP gençlik kollarında seçim heyecanı
MOBİL REKLAM ALANI
A+
A-
07.02.2020

HABERETİMESGUT – Etimesgut CHP İlçe Gençlik Kolları Olağan Kongresi’nde başkanlık için iki aday yarışacak. 9 Şubat 2020 Pazar günü yapılacak seçimlerin demokratik ortamda geçmesi bekleniyor.

Etimesgut CHP İlçe Gençlik Kolları Olağan Genel Kurul Toplantısı 9 Şubat 2020 Pazar günü saat 11.00’de Etimesgut Belediyesi Kent Konseyi Konferans Salonunda yapılacaktır.

“Başkanlığı ve Yöneticiliği araç olarak görmeyeceğiz”

Seçime Turuncu Listeden katılacak Eren Can Çolak ile beyaz listeden katılacak Burak Kaan Kavşut başkanlık için yarışacak. Adaylardan Eren Can Çolak seçim öncesi yaptığı açıklamada, “Partiye vereceğimiz hizmeti her şeyin üstünde tutacağız.  Başkanlığı ve yöneticiliği araç olarak görmeyeceğiz. Kavgadan uzak ve çıkarsız Etimesgut’taki genç kardeşlerimize dokunarak büyüyeceğiz. Örgütleyeceğiz, örgütleneceğiz başaracağız, beraber olacağız” dedi.

“Gençlerle daha iyi iletişim içinde olacağız”

Seçime beyaz listeden katılacak Burak Kaan Kavşut ise seçimler öncesi yaptığı açıklamada: “Seçimden seçime sokağa inen bir gençlik olmayacağız. Liseye ve üniversiteye hazırlanan gençlerimize danışman masaları kuracağız. Partimizin gençleriyle daha iyi iletişim içinde olacağız. Gençlik olarak sosyal aktiviteleri yoğun bir şekilde yaşayacağız ve özgür tartışma toplantıları düzenleyeceğiz” dedi.

Seçimde başkanlık için yarışacak adaylar Eren Can Çolak ve Burak Kaan Kavşut partinin tabanından gelmiş, özverili çalışmaları ile bilinmektedir.

MOBİL REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.