Etimesgut en çok tesise sahip ilçeler arasında

Etimesgut Ankara’nın en çok tesise sahip ilçeleri arasında bulunuyor. Etimesgut Belediyesi pandemi sürecinde de yatırım çalışmalarına devam ediyor.

Etimesgut en çok tesise sahip ilçeler arasında
MOBİL REKLAM ALANI
A+
A-
09.10.2020

Etimesgut Belediyesi pandemi sürecinde de yatırım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Türk dünyasının örnek projelerinden Türk Tarih Parkı ve Müzesi’nde sona gelinirken, Tunahan Mahallesi Kapalı Pazaryeri ve Zabıta Merkezi, Bağlıca Mahallesi’nde bulunan Kapalı Pazaryeri ve Zabıta Merkezi, Yapracık Mahallesi Konağı, Ballıkuyumcu Mahallesi Köy Konağı inşaatları da devam ediyor.

Özellikle pandemi sürecinde ilçeye 22 park ve 150 bin metrekare yeşil alan kazandıran Etimesgut Belediyesi yaklaşık 100 bin metrekare de yol ve kaldırım yaptı.

Çalışmalarla ilgili gazetemize bilgi veren Belediye Başkanı Enver Demirel, “Göreve geldiğimiz günden bugünlere kadar birçok yatırıma imza attık. İçinde bulunduğumuz pandemi sürecinde hem virüs ile mücadelemizi sürdürürken hem de çalışmalarımıza ara vermeden devam ettik. En büyük projelerimizden birisi olan Türk Tarih Parkı ve Müzesi’ni halkımızın hizmetine açacağımız günü bekliyoruz. Pandemi sürecinde 22 park, 150 bin metre kare yeşil alan, 2 köy konağı, 2 kapalı Pazar yeri, 2 zabıta merkezi ile yol ve kaldırımları hizmete sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz” dedi.

MOBİL REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.