Etimesgut Hüma Hatun Anaokulu gün sayıyor

Etimesgut’da yapımı devam eden Hüma Hatun Anaokulu’nda sona yaklaşılıyor. Kaliteli eğitimin gerektirdiği tüm donanıma sahip inşa edilen okulda İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar ve beraberindekiler incelemelerde bulundu.

Etimesgut Hüma Hatun Anaokulu gün sayıyor
MOBİL REKLAM ALANI
A+
A-
05.11.2019

Etimesgut Hüma Hatun Anaokulu’ndaki incelemelere başta İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar olmak üzere İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Göktan Meto, ve Etimesgut İlçe Milli Eğitim Müdürü Ayfer Yıldırım katıldı. İncelemede İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar Okul Kurucu Müdürü Zeliha Güneş Demir’den devam eden çalışmalar hakkında detaylı bilgi aldı.

İkili eğitime geçilecek

Okulun son durumu hakkında açıklamada bulunan İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar, okulda çalışmaların sona geldiğini, yakın zamanda eğitim ve öğretime açılacağını söyledi. Milli Eğitim Bakanlığı’nın eğitim ve öğretimde kaliteyi yükseltmeye, kalabalık sınıfları ikili eğitim ile rahatlatmaya yönelik başlattığı okul inşaat çalışmalarına devam edildiğini de belirten Akpınar, okul inşaatlarını gezerek eksiklikler hakkında bilgi aldıklarını belirtti.

Etimesgut Hüma Hatun Anaokulu eğitim ve öğretime açılmayı beklerken, İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar ve beraberindekiler Kurucu Müdür Zeliha Güneş Demir’e başarılar diledi.

MOBİL REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.