Etimesgut Kaymakamı İzzettin Sevgili’nin Kurban Bayramı mesajı

Etimesgut Kaymakamı İzzettin Sevgili İlçe Halkının Kurban Bayramını kutladı.

Etimesgut Kaymakamı İzzettin Sevgili’nin Kurban Bayramı mesajı
MOBİL REKLAM ALANI
A+
A-
31.07.2020

Kaymakamımız Sayın İzzettin SEVGİLİ Kurban Bayramı münasebeti ile bir mesaj yayınladı;

SEVGİLİ mesajında şu ifadelere yer verdi

“Dostluğun, barışın, birlik ve beraberlik anlayışının en ileri düzeye vardığı bir Bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu ve sevincini yaşıyoruz.

Bayramlar birlik ve beraberlik duygularının yoğunlaştığı, sevinç neşe ve coşkunun buluştuğu, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinleştiği, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları çok özel günlerdir.

Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bu bayramı, en güzel şekilde değerlendirmeli ve birbirimizi sevgiyle kucaklamalıyız.

Kuşkusuz kestiğimiz kurbanlar insani duygularımızı derinleştirmekte, merhamet duygularımızı harekete geçirmekte, kendimize ve çevremize karşı sorumluluklarımızın farkına varmamızı sağlamaktadır. Korona Virüs (Covid-19) pandemisini yaşadığımız bu günlerde kurbanlarımızı keserken ve paylaşırken hijyen, mesafe ve maske kurallarına uymamız şüphesiz hem vatandaşlık hem de kul hakkı olması nedeniyle dini görevimizdir.

İnanıyorum ki, bu bayramda kaygıların ve sıkıntıların geri plana itildiği, sevginin, saygının ve hoşgörünün pekiştiği, insan ilişkilerinin güçlendiği, umutların canlandığı bir bayram geçireceğiz.

Bu duygu ve düşüncelerle, tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramını en içten dileklerimle kutlar, tüm insanlık için barışa, sevgiye, kardeşliğe vesile olmasını temenni eder, sevgi ve saygılarımı sunarım.” dedi.

MOBİL REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.