Etimesgut’ta koronavirüs denetimleri hızlandı

İçişleri Bakanlığı’nın “Sağlık İçin Hepimiz İçin” sloganıyla başlattığı koronavirüs denetimleri İlçede Kaymakam İzzettin Sevgili ve Belediye Başkanı Enver Demirel’in katılımıyla devam ediyor.

Etimesgut’ta koronavirüs denetimleri hızlandı
MOBİL REKLAM ALANI
A+
A-
24.10.2020

İçişleri Bakanlığı’nın “Sağlık İçin Hepimiz İçin” sloganıyla başlattığı koronavirüs denetimleri İlçe genelinde Etimesgut Kaymakamı İzzettin Sevgili ve Etimesgut Belediye Başkanı Enver Demirel’in katılımıyla başta Alışveriş Merkezleri olmak üzere camiler ve spor salonlarında devam etti.

Maske, Mesafe ve Hijyen denetimlerinde Kaymakam Sevgili kurallara harfiyen uyulması yönünde uyarılarda bulundu. Kurallara uyulmanın sürecin hızlı ve kayıpsız atlatılması yönünde etkili olduğunu vurgulayan Sevgili, kurumların pandemi döneminde görevlerini başarıyla ifa ettiklerini ifade ederek sözlerini şöyle sürdürdü, “Etimesgut Belediyesi gerek ilaçlama olsun, gerekse dezenfeksiyon hizmetleri olsun hassaslık gösteriyor. Aşevinden karantinadaki hastalara sıcak yemek ulaşıyor. Filyasyon ekibine araç ve personel desteği sağlanıyor. Belediye Başkanı Enver Demirel’e teşekkür ediyorum” dedi.

Başkan Demirel ise denetimlerle ilgili “Pandemi sürecinde herkes görev ve sorumluluğunun bilincinde. Belediye olarak üzerimize düşen görevi hakkıyla yapıyoruz. Vatandaşlarımızda maske, hijyen ve mesafe kuralarına riayet etmelidir. Kurullara uyarsak süreci en kısa sürede atlatabiliriz” dedi.

etimesgut-koronavirus-denetimleri

spor-salonlari-koronavirus-denetiminde

 

MOBİL REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.