İyi Parti Etimesgut İlçe Kongresinde Fatih Sultan Mehmet Hamzaçebi güven tazeledi

İyi Parti Etimesgut İlçe Başkanlığı 2. Olağan Kongresi delegelerin tamamının katılımıyla yapıldı. Coşkulu geçen kongrede Başkan Fatih Sultan Mehmet Hamzaçebi yeniden İyi Parti Etimesgut İlçe Başkanı seçilerek güven tazeledi.

İyi Parti Etimesgut İlçe Kongresinde Fatih Sultan Mehmet Hamzaçebi güven tazeledi
MOBİL REKLAM ALANI
A+
A-
16.02.2020

HABERETİMESGUT – İyi Parti Etimesgut İlçe Başkanlığı 2. Olağan Kongresi delegelerin tamamının katılımıyla yapıldı. Coşkulu geçen kongrede Başkan Fatih Sultan Mehmet Hamzaçebi yeniden İyi Parti Etimesgut İlçe Başkanı seçilerek güven tazeledi.

İyi Parti Etimesgut İlçe Başkanlığı 2. Olağan Genel Kurul Toplantısı Göksu Mahallesi Selçuklular Caddesinde bulunan Grand Park Salonunda partili delegelerin tamamının katılımıyla yapıldı. Coşkulu geçen kongreye İyi Parti İstanbul Milletvekili ve Parti Sözcüsü Yavuz Aliağıroğlu, Ankara Milletvekilleri Ayhan Altıntaş, Durmuş Yılmaz, Ankara İl Başkanı Yetkin Öztürk, İyi Parti İl ve İlçe Başkanları ve Yöneticileri, Belediye Meclis Üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Mevcut Başkan Güven Tazeledi

İyi Parti Etimesgut İlçe Başkanı Fatih Sultan Mehmet Hamzaçebi’nin aday olduğu kongrede Hamzaçebi delegelerin büyük çoğunluğunun oyunu alarak yeniden İyi Parti Etimesgut İlçe Başkanı olarak seçildi.

Etimesgut İyi olacak

Seçimi kazanan İyi Parti Etimesgut İlçe Başkanı Fatih Sultan Mehmet Hamzaçebi “Etimesgut’un iyi olması için bütün çabamızla çalışacağız. Ülkemizin kurtuluşu seçimlerde İyi Partinin iktidar olması ile mümkündür. Bunu başaracak gücümüz, bilgimiz ve tecrübemiz vardır. İktidarımızla herşey daha iyi olacak” dedi.

MOBİL REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.