LGS’ye giren öğrenciler Etimesgut’ta tercih danışmanlığı desteği alabilecek

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Liselere Giriş Sınavı (LGS) ye giren öğrencilerin Eğitim Bilişim Ağı (EBA) destekli kurulan Rehberlik Araştırma Merkezi (RAM) Merkezlerinden tercih desteği alabileceklerini söyledi.

LGS’ye giren öğrenciler Etimesgut’ta tercih danışmanlığı desteği alabilecek
MOBİL REKLAM ALANI
A+
A-
17.07.2020

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Liselere Giriş Sınavı (LGS) ye giren öğrencilerin Eğitim Bilişim Ağı (EBA) destekli kurulan Rehberlik ve Araştırma Merkezi (RAM) Merkezlerinden tercih desteği alabileceklerini söyledi.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Liselere Giriş Sınavı (LGS) sonuçlarına göre öğrencilerin Rehberlik ve Araştırma Merkezi (RAM) Merkezlerinden tercih danışmanlığı için destek alabileceklerini belirtti.  Rehberlik süreciyle ilgili konuşan Selçuk “Ailelerimizin koşullarını da dikkate aldık. Öğrencilerimizin yerleşeceği liselerle ilgili sağlıklı ve doğru kararı verebilmeleri için Tercih Danışmanlığı Merkezleri oluşturduk. Buna göre birimler aracılığıyla öğrenciler yetenekleri doğrultusunda en doğru tercihleri yapabilecekler” dedi.

LGS sınavına gören öğrenciler Etimesgut’ta Etiler Mah. 1444 Sok. No1 Fatma Hacı Hüseyin Akgül Kız Meslek Lisesi arkasında bulunan Rehberlik ve Araştırma Merkezi’nden randevu alarak tercih danışmanlığı desteği alabilecekler.

Tel:        0312 226 81 45

Randevu:  https://ramdevu.meb.gov.tr/Giris.aspx

MOBİL REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.