Mustafa Erdoğan: “Etimesgut’u Yeniden Refah’a kavuşturacağız”

Yeniden Refah Partisi Etimesgut İlçe Başkanı Mustafa Erdoğan saha çalışmalarında vatandaşlara sosyal sorumluluk projelerini anlattıklarını belirterek huzurun Milli Görüş ve Adil Düzende mümkün olduğunun altını çizdi.

Mustafa Erdoğan: “Etimesgut’u Yeniden Refah’a kavuşturacağız”
MOBİL REKLAM ALANI
A+
A-
16.10.2020

Yeniden Refah Partisi Etimesgut İlçe Başkanlığı İlçenin siyasi nabzını tutmaya devam ediyor. Güçlü kadrosuyla saha çalışmalarına ağırlık veren parti yetkilileri sosyal sorumluluk projelerini ilçe halkına anlatıyor.

“Halkımızın refah seviyesini daha da yukarılara taşıyoruz”

Yeniden Refah Partisi olarak görev aldıkları günden bugüne aralıksız çalışmalarını sürdürdüklerini belirten İlçe Başkanı Mustafa Erdoğan, “Sivil Toplum Kuruluşlarından, esnaflara ve ev ziyaretlerine kadar birçok alanda çalışmalarımızı devam ettiriyoruz. Türkiye güçlü bir devlettir. Bizler de siyasi partiler olarak hedefimiz Ülkemizi Uluslararası alanlarda her daim güçlü kılmak ve halkımızın refah seviyesini daha da yukarılara taşımaktır. Ülkemiz şartlarında mutlu ve huzurlu yaşayabilmek Milli Görüş ve Adil Düzen çizgisinde mümkündür. Milli Görüş gömleğinin çıkarılması sonucunda toplumsal ve ekonomik çöküş yaşadık. Biz Yeniden Refah Partisi olarak her zaman çözüm önerileri sunmaktayız. Hak, adalet, ahlak, fazilet ve refah sosyal düzenini esas almaktayız. Yerli ve Milli üretimi teşvik ederek Yeniden Büyük Türkiye idealine ulaşmak için çalışıyor ve çabalıyoruz” dedi.

Partimize ilgi giderek artıyor

Etimesgut İlçe Teşkilatı olarak çalışmaların vatandaşlarımız tarafından takdir edildiğini belirten başkan Erdoğan, “Halkımızın yoğun olduğu alanlarda stantlar açarak üye kaydı, broşür ve maske dağıtımı yapıyoruz. Dini bayramlarımızda genel başkanımız Dr. Fatih Erbakan’ın mektuplarını halkımıza ulaştırıyoruz. Ramazan’da iftarlık paketler hazırlayarak dağıtımını gerçekleştiriyoruz, aşure dağıtımı yapıyoruz. Gıda ve yiyecek yardımlarımız ile ihtiyacı olan ailelerin yanında yer alıyoruz. Partimiz iktidara kararlı ve emin adımlarla yürümektedir. Ahlak ve maneviyat anlayışı ile adil düzeni Etimesgut halkımızın gönüllerine nakşedeceğiz” dedi.

MOBİL REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.