O Ses Türkiye Şampiyonu Alkan Dalgakıran

TV8 ekranında yayınlanan Türkiye’nin en çok seyredilen yarışma programları arasında gösterilen O Ses Türkiye birincisi belli oldu. Büyük çekişmenin yaşandığı programda şampiyonluğu Seda Sayan’ın takımından Alkan Dalgakıran aldı.

O Ses Türkiye Şampiyonu Alkan Dalgakıran
MOBİL REKLAM ALANI
A+
A-
16.02.2020

HABERETİMESGUT – TV8 ekranında yayınlanan Türkiye’nin en çok seyredilen yarışma programları arasında gösterilen O Ses Türkiye birincisi belli oldu. Büyük çekişmenin yaşandığı programda şampiyonluğu Seda Sayan’ın takımından Alkan Dalgakıran aldı.

TV8 de yayınlanan yarışma programı O Ses Türkiye’nin final gecesinde şampiyon belli oldu. Jüri üyelerinin takımlarının çekiştiği programda birinciliği Seda Sayan’ın takımından Alkan Dalgakıran alarak O Ses Türkiye Şampiyonu oldu.

Uygar Erdoğan ve Alkan Dalgakıran finalde yarıştı

O Ses Türkiye final bölümünde Beyazıt Öztürk’ün takımından Uygar Erdoğan ile Seda Sayan’ın takımından Alkan Dalgakıran yarıştı. Yapılan SMS oylaması sonucunda rakibinden fazla oy alan Seda Sayan’ın takımından Alkan Dalgakıran O Ses Türkiye 2019-2020 yılı şampiyonu oldu.

Alkan Dalgakıran kimdir?

Trafik müzik grubuna üye olan Alkan Dalgakıran 25 yaşında ve Yalovalı. Bursa’da eğitim hayatına devam eden Dalgakıran O Ses Türkiye’de Seda Sayan’ın takımında yarıştı. Popüler sesler arasında gösterilen Alkan Dalgakıran’ın sosyal medya da büyük bir fanı bulunduğu belirtiliyor.

MOBİL REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.