Survivor 2020 yarışmacıları belli olmaya başladı

Acun Ilıcalı’nın sunduğu TV8 ekranlarının en çok izlenen yarışmalarından Survivor’un başlamasına günler kala yarışmacılar da açıklanmaya başladı. Survivor’a katılan son isim MasterChef yarışmasından tanınan Yasin Obuz oldu.

Survivor 2020 yarışmacıları belli olmaya başladı
MOBİL REKLAM ALANI
A+
A-
04.02.2020

HABERETİMESGUT – Acun Ilıcalı’nın sunduğu TV8 ekranlarının en çok izlenen yarışmalarından Survivor’un başlamasına günler kala yarışmacılar da açıklanmaya başladı. Survivor’a katılan son isim MasterChef yarışmasından tanınan Yasin Obuz oldu.

Ekranların en çok izlenen yarışmalarından Survivor 2020’de yarışacak isimler belli olmaya başladı. Bu yıl Ünlüler-Gönüllüler formatında yayınlanacak olan Survivor’da daha önce isimleri açıklanan Ersin Korkut, Sercan Yıldırım, Tayfun Erdoğan, Uğur Pektaş, Cemal Can Canseven’den sonra yarışmaya katılacak son isim ise MasterChef yarışması ile tanınan Yasin Obuz oldu.

Şubat ayında başlaması planlanıyor

Survivor 2020 yarışmasının başlama tarihi henüz net olarak açıklanmadı. Edindiğimiz bilgilere göre yarışmanın Şubat ayı içinde başlaması bekleniyor.

Uğur Pektaş kimdir?

16 Nisan 1979 doğumlu olan Uğur Pektaş Survivor 2005 şampiyonudur. Arka Sokaklar dizisinde komiser olarak rol aldıktan sonra aynı diziden rol arkadaşı Gamze Özçelik ile hayatını birleştirmiş bu evlilikten Murathan isminde oğulları olmuştur.

Yasin Obuz kimdir?

1989 Diyarbakırlı olan  İşletmeci Yasin Obuz Hacettepe Üniversitesi spor bölümünden mezun olmuştur. Yemekteyiz ve MasterChef yarışmalarında tanınmıştır. MasterChef’de başarılı performans göstermiş, son 6 yarışmacı arasına katılmaya hak kazanmıştır.

Cemal Can Canseven kimdir?

1995 Rize doğumlu olan Cemal Can Canseven Yeditepe Üniversitesi’nden mezundur. Sporcu geçmişi olduğu bilinen Canseven aynı zamanda DJ’lik te yapmaktadır.

MOBİL REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.